Anunt de angajare - Reprezentant de vanzari Vollmax HVAC
Angajăm reprezentant vanzari echipamente HVAC.

Vollmax HVAC este specializată în lucrări de instalații de climatizare, ventilație, aer condiționat, frig industrial, instalații termice, sanitare și sisteme de antiincendiu.
Asigurăm servicii de proiectare, furnizare, montaj, punere în funcțiune, garanție, post garanție și reparații, la nivel național.
Suntem o companie dinamică, cu o dorință puternică de expansiune, cu peste 23 de ani de experienta  în domeniul HVAC - Heating, Ventilation, Air Conditioning.
Echipa Vollmax HVAC se dezvoltă în anul 2022, motiv pentru care avem locuri disponibile pentru noii colegi. Ne dorim oameni ca noi: plini de viață, dornici de evoluție și câștiguri, implicați, activi, cu spirit de inițiativă și dinamici. ????

Descrierea postului::
• Menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți actuali ai companiei și negocierea contractelor,
• Prospectarea pieței, stabilirea de relații comerciale cu noi parteneri (extinderea portofoliului de clienți),
• Promovarea soluțiilor tehnice oferite de partenerii noștri, precum și întărirea imaginii de piață a produselor și a companiei,
• Identificarea proiectelor și nevoilor clienților actuali și viitori,
• Coordonarea zonală a activității de vânzări,
• Implementarea strategiei de vânzare și a politicii comerciale a firmei;

Profilul candidatului:
• Experiență în vânzări, pe o poziție similară;
• Minim studii medii. Studiile superioare, preferabil în domeniul instalațiilor HVAC, constituie un avantaj,
• Cunoștințe sisteme climatizare și ventilație;
• Abilități de comunicare și negociere, de organizare și planificare,
• Cunoștințe de operare calculator,
• Deține permis de conducere Categoria B,
• Experiența într-o firmă similară constituie un avantaj

Beneficii:
• Salariu competitiv;
• Comision din vânzări;
• Decontare transport sau autoturism de serviciu;
• Telefon mobil de serviciu;
• Suportul colegilor în desfășurarea activității;
• Acces la resurse de dezvoltare în plan profesional dar și personal;
• Posibilitatea de dezvoltare în carieră.

Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu și nivelul de competență.

???? Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: [email protected]
???? Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0747 701 600;
???? Sediu firmă: Oraș Popești - Leordeni, Șoseaua Olteniței, nr. 25 A bis, Jud. Ilfov